NBA General Manager 2017

4.30.001

Basketbol takımını zafere taşı

5.0

2

88.3k

Bu uygulamayı oyla

NBA General Manager, farklı şampiyonluklarda bir basketbol takımını yönettiğiniz ve oyunları kazandıkça takımınızı daha da iyi duruma getirdiğiniz resmi NBA lisanslı bir spor strateji oyunudur.

Zafere ulaşmak için Batı veya Doğu Konferansından herhangi bir ikonik takım seçin. Takımınızın oyuncuları istatistiklerini yükseltmek için eğitilebilirler. Ve bir RPG'de olduğu gibi, oyuncularınızı daha verimli hale getirmek için takımınıza seviye atlatabilir dolayısıyla ilk beşinizin 'güç' seviyesini yükseltebilirsiniz.

Tıpkı diğer spor simülatörleri gibi yeni oyuncularla sözleşme imzalayabilir ve onları kazandıkça yeteneklerini arttırabilirsiniz. En ilginci ise oyunun gerçekle etkileşimidir yani oyuncularınızın istatistikleri her birinin ligde veya playofflarda her hafta olan performansına göre değişir. Müsabakaların gösterilmediğini sadece her maçın sonucunu aldığınızı belirtmekte yarar var.

NBA General Manager 2017 mevcut basketbol sezonunda yeni bilgilerle devamlı güncellenen fantastik bir basketbol menajerlik oyunudur ve sporseverler için eğlenceli bir deneyim sunar.
Gereksinimler

Android 4.0 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X